Ceturdiena, 2024. g. 25. aprīlis 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Bārbala, Līksma/ Зиновий, Давид, Иван
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Kopsummā IeM sacensībās VRS sportisti izcīnīja divus kausus

Ar prieku un lepnumu paziņojam par Valsts robežsardzes sportistu panākumiem Iekšlietu ministrijas (IeM) spartakiādes sacensībās peldēšanā un IeM atklātā čempionāta sacensībās policijas trīscīņā, kuras norisinājās š.g. 22.maijā, Rīgā Nacionālo bruņoto spēku sporta bāzes peldbaseinā, portālu 46.lv informē Diāna Deņisova, Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze.
Kopsummā sacensībās VRS sportisti izcīnīja divus kausus: par 1.vietu un 3.vietu, kā arī 1 zelta, 3 sudraba un 4 bronzas godalgas.

IeM atklātā čempionāta sacensībās policijas trīscīņā VRS komanda izcīnīja 1.vietu. Individuālajā vērtējumā zelta godalgu vīriešu grupā izcīnīja Aleksejs Seļskis (VRS Daugavpils pārvalde), sudrabu - vīriešu grupā Ainārs Mizāns (VRS Daugavpils pārvalde) un vīriešu (veterānu) grupā Pjotrs Krukovskis (VRS Daugavpils pārvalde), bronzas medaļas - vīriešu grupā Jurijs Halimons (VRS Daugavpils pārvalde) un vīriešu (veterānu) grupā Juris Stivriņš (VRS Daugavpils pārvalde).

IeM spartakiādes sacensībās peldēšanā VRS komanda izcīnīja 3.vietu, savukārt individuālajā vērtējumā 2.vietu sieviešu (veterānu) grupā ieguva Līga Punnenova (VRS Galvenā pārvalde), 3.vietu - sieviešu (veterānu) grupā Antra Kalvāne (VRS Rīgas pārvalde) un vīriešu (veterānu) grupā Juris Stivriņš (VRS Daugavpils pārvalde).

Sveicam VRS sportistus ar panākumiem IeM sacensībās!