46.lv
Pirmdiena, 2019. g. 16. septembris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Asja, Asnate, Dāgs, Dārgs/ Василиса, Петр, Юхим
lat.46.lv/ru/ » SPORTA ZIŅAS

Rēzekniešu sasniegumi peldēšanā un spēka trīscīņā

Фото: Publicitātes foto
Decembris ir bijis spraigs mēnesis Rēzeknes sportistiem. Rēzeknieši ir parādījuši augstus rezultātus, informē Valentīna Svilāne-Dūda, Sporta pārvaldes vadītāja vietniece. 

Peldēšana 
Liepājā 12.-13.decembrī norisinājās Latvijas meistarsacīkstes peldēšanā junioriem, kurāspiedalījās arī Rēzeknes BJSS peldēšanas nodaļas audzēkņi. Trešo vietu 100m peldējumā tauriņstilā izcīnīja Maksims Peļņa (0:58,25), viņam vēl septītā vieta 800m brīvā stila peldējumā (9:26,82) un devītā vieta 100m brīvajā stilā (0:55,19).  Deniss Lazdiņš izcīnīja 13.vietu 200m brīvajā stilā (2:08,28), Sergejs Smirnovs – 14.vietu 200m uz muguras (2:38,41) un 15.vietu 400m brīvajā stilā (5:10,01), Ruslans Gabrusanovs – 14.vietu 400m brīvajā stilā (5:07,53). 
 
Bet pirms tam, 28.decembrī Rēzeknes BJSS audzēkņi piedalījās Jēkabpils sporta centra sezonas atklāšanas sacensībās peldēšanā, kur dalībnieki tika vērtēti četrās vecuma grupās.
Visjaunākā grupa (2005.gadā dzimušie un jaunāki) – Aleksandrs Greiškāns – 1.vieta 50m brīvajā stilā (0:36,82), 50m brasā (0:50,68) un 50m tauriņstilā (0:45,22), Marta Mežale – 1.vieta 50m uz muguras (0:57,24) un 3.vieta 50m brīvajā stilā 90:55,15), Romāns Vorobjovs – 2.vieta 50m uz muguras (0:51,19) un 3.vieta 50m brīvajā stilā (0:45,0), Nikolajs Čistjakovs – 3.vieta 50m uz muguras (0:54,07).
Jaunākā grupa (2003.-2004.gadā dzimušie) – Pāvels Kudrjavcevs – 1.vieta 50m brīvajā stilā (0:34,02), 50m brasā (0:41,94), 50m tauriņstilā (0:41,82) un 3.vieta 50m uz muguras (0:42,32), Dainis Kudrjavcevs - 1.vieta 50m uz muguras (0:40,94) un 2.vietas 50m brasā (0:47,26), 50m brīvajā stilā (0:35,87) un 50m tauriņstilā (0:43,94), Aleksandrs Smirnovs – 2.vieta 50m uz muguras (0:41,00) un 50m brīvajā stilā (0:35,23).
Vidējā grupa (2000.-2002.gadā dzimušie) – Anna Samsonova – 1.vieta 50m uz muguras (0:39,54), Armanda Taškāne – 2.vieta 50m brasā (0:42,10) un 3.vieta 50m uz muguras (0:43,44), Vladislavs Spirts – 1.vieta 50m tauriņstilā (0:33,09), 2.vieta 50m brīvajā stilā (0:29,81) un 50m brasā (0:40,58), Iļja Daņilovs – 1.vieta 50m brasā (0:37,68), 50m tauriņstilā (0:33,81) un 3.vieta 50m brīvajā stilā (0:30,01), Kirils Guzenko – 3.vieta 50m brasā (0:43,62), Nikita Šarapovs – 1.vieta 50m uz muguras (0:36,90), Gļebs Bondarevs – 2.vieta 50m uz muguras (0:37,96).
Vecākā grupa (1998.-1999.gadā dzimušie) – Maksims Peļņa – 1.vieta 50m brīvajā stilā (0:25,09), 50m brasā (0:33,13), 50m uz muguras (0:29,04) un 50m tauriņstilā 90:27,36), Oļegs Novolockis-Orlovs – 2.vieta 50m brasā (0:35,94) un 3.vieta 50m brīvajā stilā (0:27,28) un 50m tauriņstilā (0:30,64), Iļja Sučkovs – 2.vieta 50m uz muguras (0:32,88), Sergejs Smirnovs – 3.vieta 50m brasā (0:38,12), Ruslans Gabrusanovs – 3.vieta 50m uz muguras (0:35,93).
 
Spēka trīscīņa 
Sestdien, 5.decembrī Jēkabpilī norisinājās Jēkabpils atklātais čempionāts spēka trīscīņā, kas reizē bija Latvijas Kausa izcīņas 19.posma sacensības.Turp devās arī Rēzeknes stiprinieki trenera Sergeja Ciguļeva vadībā.
Par sacensību uzvarētājiem savās svara kategorijās kļuva DaniilsČuhnovs-Ustinovs(līdz 66 kg) –pietupieni ar svara stieni (Squats) – 140 kg, svaru stieņa spiešana guļus (Benchpress) – 75 kg, vilkme no zemes (Deadlift) – 150 kg = 365 kg (pēc Wilksa tabulām 290,81 punkts) un Andis Caune (līdz 74 kg) –215 kg + 155 kg + 230 kg = 600 kg (431,58 punkti), Andim arī otrā vieta absolūtajā vērtējumā.
Otrās vietas izcīnīja Artjoms Grigorjevs (līdz 66 kg) - 100 kg + 80 kg + 137,5 kg = 317,5 kg (258,75 punkti), Jevgeņijs Vančenko (līdz 83 kg) - 195 kg + 120 kg + 220 kg = 535 kg (361,21 punkts) un AndrisTenčs (līdz 93 kg) – 215 kg + 137,5 kg + 250 kg = 602,5 kg (389,15 punkti), trešās vietas - Vladlens Ivanovs (līdz 66 kg) – 115 kg + 60 kg + 122,5 kg = 297,5 kg (240,65 punkti), Artūrs Keišs (līdz 74 kg) – 170 kg + 110 kg + 160 kg = 440 kg (318,03 punkti) un Vladislavs Groms (līdz 83 kg) –190 kg + 130 kg + 190 kg = 510 kg (347,49punkti), ceturto vietu izcīnīja Andrejs Tupīts (līdz 105 kg) – 170 kg + 120 kg + 180 kg = 470 kg (288,11 punkti).
Komandu vērtējumā Rēzeknes komanda ar 51 punktuizcīnīja pirmo vietu, atstājot aiz sevis Jēkabpils komandu ar 39 punktiem, Gulbenes KSP ar 33 punktiem, Madonas SCK ar 33 punktiem. 
 
Bet, svētdien, 14.decembrī Jelgavā norisinājās Latvijas čempionāts klasiskajā spiešanā guļus jauniešiem un junioriem. Turp devās arī Rēzeknes stiprinieki trenera Sergeja Ciguļeva vadībā.Trešo vietu junioru konkurencē izcīnīja Vladlens Ivanovs (līdz 66kg), uzspiežot 60kg, ceturto vietu jauniešu konkurencē – Vladislavs Groms (līdz 83kg) – 117,5 kg, piekto vietu – Andrejs Tupīts (līdz 105kg) - 102,5kg, astoto vietu – Marks Sergejevs (līdz 66kg) - 90kg un Antons Putnis (līdz 74kg) – 100kg..
 
Tajā pat dienā Dobelē norisinājās WPC RAW Latvijas čempionāts svara stieņa spiešanā guļus bez ekipējuma. Šajās sacensībās pirmo vietu izcīnīja Nadežda Nikitina (līdz 60kg) – 47,5kg, Igors Novolockis-Orlovs (līdz 75kg, vecuma grupā 45-49 gadi) – 100kg, Valērijs Belkins (līdz 75kg, 70-74gadi) – 87,5kg, Aigars Skrebeļs (līdz 82,5kg, 40-44gadi) – 145kg, Ernests Viškers (līdsz 82,5kg, 18-19gadi) – 160kg, Valērijs Ļegajevs (līdz 90kg, 65-69gadi) – 140kg un otro vietu open grupā izcīnīja Aleksandrs Nikitins (līdz 90kg) – 180kg.
Absolūtajā vērtējumā pirmās vietas Nadeždai sieviešu konkurencē un Ernetasm jauniešu (18-19gadi) grupā.
 
Kā arī absolūtajā vērtējumā spēka trīscīņā Edgaram Ratniekam trešā vieta, bet savā svara kategorijā viņam pirmā vieta. 
 
lat.46.lv  
 

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"