46.lv
Pirmdiena, 2024. g. 17. jūnijs 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Artis, Artūrs/ Юлиан, Митрофан, Северин
lat.46.lv/ru/ » RĒZEKNES ZIŅAS
Sporta nakts Rēzeknē (VIDEO)

Sporta nakts Rēzeknē (VIDEO) (1)

23.08.2018
17. augustā Rēzeknē norisinājās Sporta nakts turnīrs. Organizatori ir lepni par paveikto un cer, ka arī dalībniekiem un līdzjutējiem tas sagādāja prieku.
 
Noslēgušās XIII Starptautiskās kinologu biatlona sacensības “Latvija 2018”

Noslēgušās XIII Starptautiskās kinologu biatlona sacensības “Latvija 2018”

23.08.2018
Aizvadītās nedēļas nogalē 17. un 18.augustā Valsts robežsardzes koledžā norisinājās XIII Starptautiskās kinologu biatlona sacensības “Latvija 2018”, kurās kopumā piedalījās 34 Valsts robežsardzes (turpmāk – VRS) teritoriālo pārvalžu, Valsts robežsardzes koledžas, Valsts policijas, Ieslodzījuma vietu pārvaldes, Valsts ieņēmumu dienesta, Baltkrievijas, Moldovas, Gruzijas un Lietuvas robežapsardzības iestāžu kinologi ar dienesta suņiem „Profesionālajā klasē A” un „Profesionālajā klasē B”, kā arī 32 civilie Latvijas kinologi ar suņiem „Tautas klasē A” un „Tautas klasē B”.
 
Jaunieši kļūs par uzņēmējiem

Jaunieši kļūs par uzņēmējiem

22.08.2018
No 22. līdz 24.augustam Nautrēnu pagasta Rogovkas ciemā notiks bezmaksas apmācība „Kļūsti par uzņēmēju 2”. Neformālās apmācības paredzētas jauniešiem vecumposmā no 16 – 19 gadiem. Apmācību mērķis ir veicināt jauniešu interesi par uzņēmējdarbību un par savu uzņēmumu veidošanu. Apmācības tiks organizētas, balstoties uz dažādām neformālajām aktivitātēm.
 
Rēzeknē labākie Latvijas motosportisti-juniori

Rēzeknē labākie Latvijas motosportisti-juniori

22.08.2018
18. augustā Ķegumā norisinājās Latvijas junioru čempionāta noslēdzošais posms. Finiša taisnē cīņā par čempiona titulu bija nonākušas trīs junioru komandas – “Gulbenes Moto” ar 1725 punktiem, “Camk Latgale” ar 1665 punktiem un “MX Ādaži” ar 1655 punktiem.
 
Rēzeknē sākusies trešā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem

Rēzeknē sākusies trešā pieteikšanās ES fondu mācībām pieaugušajiem

21.08.2018
Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) ir uzsākusi trešo pieteikšanās kārtu Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide” visā Latvijā. Tajā ikviens strādājošais un pašnodarbinātais no 25 gadu vecuma var pieteikties mācībām, līdz 17. septembrim iesniedzot pieteikumu kādā no 70 izglītības iestādēm, tostarp 10 nozarēs un 9 izglītības iestādēs Rēzeknē.
 
Valsts robežsardzes koledžā aizvadīts 34.izlaidums

Valsts robežsardzes koledžā aizvadīts 34.izlaidums

21.08.2018
17. augustā Valsts robežsardzes koledžā (turpmāk – VRK) svinīgā gaisotnē aizvadīts VRK Profesionālās izglītības dienesta kadetu 34. izlaidums. Valsts robežsardzes koledžu absolvēja 62 VRK Profesionālās izglītības dienesta kadeti pēc profesionālās tālākizglītības programmas „Robežsardze” apguves.
 
Rēzeknes FA/BJSS sagrauj Preiļu futbolistus

Rēzeknes FA/BJSS sagrauj Preiļu futbolistus

20.08.2018
Pilnā sparā rit futbola sezona, Latvijas „Komanda.lv 1.līga” 2018. gada futbola čempionātā Rēzeknes FA/BJSS 11. augustā izbraukumā 13. kārtas spēlē sagrāva Preiļu BJSS komandu ar rezultātu 6:0.
 
9.Vislatvijas nūjošanas festivāls

9.Vislatvijas nūjošanas festivāls (1)

20.08.2018
Sestdien, 11. augustā Ventspilī norisinājās 9. Vislatvijas nūjošanas festivāls, kurā dalībnieki varēja veikt divas distances – vai nu 5,3 km vai 10,6 km. Pirmo reizi piedalīties nūjošanas festivālā devās arī Rēzeknes nūjotājas.
 
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā turpinās reflektantu uzņemšana

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā turpinās reflektantu uzņemšana

17.08.2018
Līdz 29. augustam Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) turpinās dokumentu iesniegšana elektroniski pamatstudiju programmās.
 
Baltijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem

Baltijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem (1)

17.08.2018
Divas dienas, 11-12. augustā Bauskā pulcējās sporta veterāni – vieglatlēti no astoņām valstīm, lai piedalītos atklātajā Baltijas čempionātā vieglatlētikā veterāniem, kas reizē bija arī Latvijas čempionāts vieglatlētikā veterāniem. Ar dažāda kaluma medaļām savās vecuma grupās mājās atgriezās Rēzeknes vieglatlēti.
 
Rēzeknes pilsētas domes atbalsts, tuvojoties jaunajam mācību gadam

Rēzeknes pilsētas domes atbalsts, tuvojoties jaunajam mācību gadam

16.08.2018
Lai sniegtu materiālo atbalstu ģimenēm ar bērniem, sākoties jaunajam mācību cēlienam, Rēzeknes pilsētas domes pārvalde “Sociālais dienests” atgādina saviem klientiem savlaicīgi griezties Sociālajā dienestā ar iesniegumu – lai saņemtu sociālo palīdzību ēdināšanas izdevumu apmaksai bērniem, kuri apgūst pirmsskolas izglītības programmu Rēzeknes pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādēs vai kuri mācās vispārizglītojošās skolās no 5. līdz 9. klasei, ja ēdināšanas pakalpojumu neapmaksā valsts, bet trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm ar bērniem, lai saņemtu arī pabalstu izglītības ieguves atbalstam.
 
“Forevers” modernizēs Jēkabpils loģistikas bāzi, kas apkalpo Latgali

“Forevers” modernizēs Jēkabpils loģistikas bāzi, kas apkalpo Latgali

15.08.2018
Lielākais pašmāju gaļas pārstrādes uzņēmums “Forevers” ieguldīs 200 000 eiro sev piederošās loģistikas bāzes Jēkabpilī modernizācijā un rekonstrukcijā. Izmaiņas pozitīvi atsauksies uz loģistikas ķēdes efektivitāti un produktu piegādi visā Latgales reģionā, kā arī uz Rēzeknes tirdzniecības vietām.
 
Rēzeknes delegācija piedalās Ārendāles demokrātijas nedēļā Norvēģijā

Rēzeknes delegācija piedalās Ārendāles demokrātijas nedēļā Norvēģijā

15.08.2018
Latvijas vēstniecība Norvēģijā no 13. līdz 17. augustam piedalās Ārendāles demokrātijas nedēļā, kur sadarbībā ar Ārendāles pilsētu un Austrumagdēras grāfisti, Latvijas goda konsulu Kristiansannā Ērlingu Johansenu (Erling Johansen), kā arī Rēzeknes pilsētu un novadu tiek rīkota virkne pasākumu, kuru laikā vēstniecība īpašu uzmanību veltīs Latvijas simtgades atzīmēšanai.
 
Aicina rēzekniešus saliedēt ģimeni kopīgā ceļojumā pirms jaunā mācību gada

Aicina rēzekniešus saliedēt ģimeni kopīgā ceļojumā pirms jaunā mācību gada (1)

14.08.2018
Jau trešo gadu, tuvojoties skolas gaitu sākumam, lielākais pašmāju daudzfunkcionālais portāls “Inbox.lv” izsludina radošo konkursu Rēzeknes pilsētas un novada skolēniem un dāvina skolas somas. Konkursa mērķis ir mudināt ģimenes vairāk laika pavadīt kopā, un atgādināt, ka mūsu nākotne ir ciešās un radošās ģimenēs. “Inbox.lv” radošais konkurss ģimenēm aicina dalībniekus radīt kopā ar radiem, ņemot talkā mammas, tētus, omītes, opīšus, brāļus, māsas, tantes, onkuļus un visus citus.
 
Rēzeknes jaunieši piedalījās starptautiskā nometnē Vācijā

Rēzeknes jaunieši piedalījās starptautiskā nometnē Vācijā

14.08.2018
Rēzeknes pilsētas pašvaldības iestāde „Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrs” jau vairākus gadus sadarbojas ar Vācijas sporta un brīvā laika organizāciju „SchierkeBaude”. Šogad nometnes nosaukums bija “Move and Taste”, tajā jauniešiem bija iespēja divas nedēļas piedalīties dažādās aktivitātēs ar šādu tematiku.
 
Sūpluok maņ, Tev, myus i Jius

Sūpluok maņ, Tev, myus i Jius

13.08.2018
Nu 6. leidz 17. augustam 32 bārni i pusaudži pamatā nu Rēzeknis i Rēzeknis nūvoda (bet ir ari reidzinīks!) pavadēs kūpā nūmetnē “Sūpluok”. Tei ir pyrmuo radūša, muokslinīcyska i latgaliska nūmetne taida vacuma bārnim. Redzēs, kai izadūs i cik gandareiti par sadarbeibu byus bārni, jūs vacuoki i pedagogi nūmetnis nūslāgumā.
 
Rēzeknes pilsētas svētkos noritēja Ģimeņu parāde

Rēzeknes pilsētas svētkos noritēja Ģimeņu parāde

13.08.2018
Kā ierasts, augusta sākumā Rēzeknes pilsētas svētku pasākumu gaitā noritēja arī tradicionālā Ģimeņu parāde. Tajā radošas iedvesmas apveltīti piedalījās aktīvākie vecāki un viņu mazuļi.
 
Kovšu ezerā peldēties atļauts

Kovšu ezerā peldēties atļauts

10.08.2018
Veselības inspekcijas Latgales kontroles nodaļa informē, ka Rēzeknes pilsētas teritorijā esošā Kovšu ezera peldvietu ūdens kvalitāte neapdraud peldētāju veselību un tajā ir atļauts peldēties.
 
RTA piedalās Rēzeknes pilsētas svētku gājienā

RTA piedalās Rēzeknes pilsētas svētku gājienā

09.08.2018
4. augusta vakarā Rēzeknes pilsētas ielās savijās satikšanās prieks, sajūsma un svētku noskaņa.
 
Satiksmes ierobežojumi 10.augustā

Satiksmes ierobežojumi 10.augustā

09.08.2018
Piektdien, 10. augustā Rēzeknē turpināsies Viestura Kairiša spēlfilmas “Pilsēta pie upes” filmēšana. Līdz ar to pie Rēzeknes Zaļās sinagogas un Kultūras nama paredzēti satiksmes ierobežojumi – laikā no plkst. 6.00 līdz 20.00 būs ierobežota satiksme Izraēlas un Krāslavas ielā, kā arī Brāļu Skrindu ielā no V.Seiles ielas līdz iebrauktuvei Atbrīvošanas alejas 81 stāvlaukumā.
 
Komunālā iela tiek gatavota nodošanai ekspluatācijā

Komunālā iela tiek gatavota nodošanai ekspluatācijā (2)

08.08.2018
Būvprojektā “Komunālās ielas rekonstrukcija, Rēzeknē 1. kārta” un “Komunālās ielas rekonstrukcija, Rēzeknē 2. kārta” būvniecības darbi tiks pabeigti septembra sākumā.
 
Slimnīcā iegādāts jauns LOR aprīkojums

Slimnīcā iegādāts jauns LOR aprīkojums (2)

07.08.2018
Apgūstot Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) finansējumu, kas paredzēts veselības aprūpes infrastruktūras attīstībai, SIA „Rēzeknes slimnīca” iegādājusies modernu ambulatoro otorinolaringoloģijas (LOR) aprīkojumu.
 
Tīrus ūdeņus Rēzekne I mikrorajonam!

Tīrus ūdeņus Rēzekne I mikrorajonam!

06.08.2018
Trešdien, 1. augustā, notika Rēzekne I mikrorajona iedzīvotājiem nozīmīgs pasākums – tehniski tika nomainīts ūdens pakalpojumu sniedzējs. Pamatojoties uz Rēzeknes pilsētas domes un VAS “Latvijas dzelzceļš” noslēgto vienošanos par mikrorajona Rēzekne I ūdensapgādes un kanalizācijas tīklu pārņemšanu pilsētas īpašumā (līdz šim ūdensapgādes pakalpojumus sniedza SIA “Udensnesējs serviss”), sākot arī 2018. gada 1. augustu, turpmāk arī mikrorajona Rēzekne I iedzīvotājiem ūdenspiegādes un kanalizācijas pakalpojumus sniegs SIA “Rēzeknes Ūdens”.
 
Gunta Latiševa-Čudare – Latvijas čempione vieglatlētikā

Gunta Latiševa-Čudare – Latvijas čempione vieglatlētikā

06.08.2018
Divas dienas, 28.-29. jūlijā Rīgā atjaunotajā Daugavas stadionā norisinājās Latvijas čempionāts vieglatlētikā, kurā par Latvijas čempionu 400 m skrējienā (0:53,74) kļuva Gunta Latiševa-Čudare.
 
Valsts robežsardzes komanda uzvar Iekšlietu ministrijas sacensībās futbolā

Valsts robežsardzes komanda uzvar Iekšlietu ministrijas sacensībās futbolā

03.08.2018
27. jūlijā Rīgā, Reģionālā sporta centra „Sarkandaugava” futbola laukumā tika organizētas Iekšlietu ministrijas atklātā čempionāta sacensības futbolā.
 
Latgales Kultūrvēstures muzejs saņem nozīmīgu dāvinājumu keramikas kolekcijā

Latgales Kultūrvēstures muzejs saņem nozīmīgu dāvinājumu keramikas kolekcijā

03.08.2018
Šī gada jūlijs Latgales Kultūrvēstures muzejam ir bijis patiesi īpašs – muzeja krājumā esošā keramikas kolekcija ir papildināta, pateicoties Latgales podniecības tēva un mākslas zinātnieka Jāņa Pujāta māsas dēla Mārtiņa Kroņa vērtīgajam dāvinājumam ar apmēram 300 keramikas vecmeistaru un mūsdienu šī amata pratēju darbiem. Tas ir neatsverams devums Latgales podniecības vēl pilnīgākai kultūrvēsturisko sakņu un tendenču attīstības apzināšanai.
 
Papildus autobusu reisi pēc pilsētas svētku salūta

Papildus autobusu reisi pēc pilsētas svētku salūta

02.08.2018
Jau pēc dažām dienām svinēsim Rēzeknes pilsētas svētkus, līksmojot un piedaloties dažādos pasākumos no 3. līdz 5. augustam. Sestdien, kā jau ierasts, būs plašākais svētku norišu klāsts, kas noslēgsies ar krāšņu salūtu.
 
Sieru satikšanās Rēzeknē

Sieru satikšanās Rēzeknē

02.08.2018
„Latvijas novadu Siera diena” ir biedrības „Siera klubs” gada ievērojamākais pasākums. Tas kā siera rituļi izripinās pa Latvijas lielākajām pilsētām: esam bijuši Preiļos, Limbažos, Smiltenē, Rīgā, Ventspilī, Liepājā, Kuldīgā, Mālpilī, Valmierā, Cēsīs… Vienmēr svētki – pārsteigumu pilni: atklāts piemineklis „Siera dimants” un skulptūras, ceptas pustonnīgas siera tortes un simtmetrīgi pīrāgi, celti siera kalni, pīti siera vainagi, šūti sieriem tērpi un cepures. Ja saliktu kopā visus pasākumus, veidotos krāsaina enciklopēdija.
 
Mūsdienīga dienesta viesnīca RTA studentiem

Mūsdienīga dienesta viesnīca RTA studentiem

01.08.2018
Reģionālas augstākās izglītības iestādes piesaista studējošos ar saviem nišas produktiem un pakalpojumiem. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) turpina modernizēt īstenojamo studiju programmu procesu, pirms pāris gadiem tika atklāts ­jauns RTA Inženieru fakultātes studiju korpuss ar laboratorijām, nepieciešamajām iekārtām un aprīkojumu. Plānots pilnībā labiekārtot arī akadēmijas pārvaldībā esošo teritoriju Atbrīvošanas alejā 115. Tāpat akadēmija ir apņēmusies būvēt studējošo vajadzībām mūsdienīgu dienesta viesnīcu. Studentu dienesta viesnīcas rekonstrukcijas projekts ir izstrādāts un apstiprināts, vēsta pašvaldības avīve.
 
Zaļā sinagoga ielūdz uz muzikālām svētku noskaņām

Zaļā sinagoga ielūdz uz muzikālām svētku noskaņām

31.07.2018
Rēzeknes pilsētas svētkus un festivālu “Gosti” ievadīs klezmermūzikas noskaņas Zaļajā sinagogā.
 
Mikrorajona Rēzekne I iedzīvotāju ievērībai!

Mikrorajona Rēzekne I iedzīvotāju ievērībai!

30.07.2018
Sakarā ar dzeramā ūdens pakalpojumu sniedzēja maiņu Rēzekne I mikrorajonā, kas notiks šī gada 1. augustā, SIA “Rēzeknes Ūdens” darbinieki no 30. augusta līdz 3. augustam (ieskaitot) pārbaudīs un fiksēs esošos ūdens skaitītāju rādītājus šī mikrorajona iedzīvotājiem. Skaitītāju rādītāju pārbaudē notiks līdz pat 20.00 vakarā.
 
Sākas pieteikšanās tirdzniecības vietām “Zaļajā tirgū”

Sākas pieteikšanās tirdzniecības vietām “Zaļajā tirgū”

27.07.2018
No 25. jūlija sākusies iesniegumu pieņemšana par tirdzniecības atļauju izsniegšanu Rēzeknes “Zaļajā tirgū”, kas no 1. augusta darbosies Atmodas ielā 2a, Ziemeļu rajonā.
 
Satiksmes ierobežojumi Rēzeknes pilsētas svētku laikā

Satiksmes ierobežojumi Rēzeknes pilsētas svētku laikā

26.07.2018
No 3. līdz 5. augustam Rēzeknē norisināsies pilsētas svētki, līdz ar ko paredzēti satiksmes ierobežojumi, bet naktī no sestdienas uz svētdienu paredzēti sabiedriskā transporta bezmaksas papildreisi.
 
Pirmo reizi Latvijā! Maģiska cirka izrāde Rēzeknē!

Pirmo reizi Latvijā! Maģiska cirka izrāde Rēzeknē!

25.07.2018
NO 26. līdz 29. jūlijam Rēzeknē, laukumā pretī "Super Netto" veikalam, (Atbrīvošanas aleja 125) notiks grandiozas ceļojoša cirka „CRUISE” viesizrāde, ar jaunu, oriģinālu, maģisku programmu „ILŪZIJAS PAVĒLNIEKS”.
 
Guntra Kuzmina-Jukna un viņas otrā ģimene - vokālā studija "Skonai"

Guntra Kuzmina-Jukna un viņas otrā ģimene - vokālā studija "Skonai"

25.07.2018
Vokālā pedagoģe, mūziķe Guntra Kuzmina-Jukna jau piecus gadus Rēzeknes novadā vada vokālo studiju “Skonai”. Studijā kopumā dzied ap sešdesmit bērnu un jauniešu, kas sadalīti četrās vecuma grupās, sākot no 4 līdz 25 gadiem, vēstā LR-1.
 
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija pievienojas U-Multirank 2019

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija pievienojas U-Multirank 2019

24.07.2018
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) ir dinamiska, aktīva un nemitīgi augoša valsts dibināta augstākās izglītības iestāde, kas piedāvā akadēmisko un profesionālo izglītību bakalaura, maģistra un doktora studiju līmenī uzņēmējdarbības, vadības, ekonomikas, inženierzinātņu, pedagogu sagatavošanas, mākslas, dizaina, jurisprudences un citos virzienos.
 
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā turpinās reflektantu uzņemšana

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā turpinās reflektantu uzņemšana

23.07.2018
No 19. jūlija līdz 29. augustam Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) turpinās dokumentu iesniegšana elektroniski pamatstudiju programmās.
 
VIDEO: Jaunieši ieskandina GORU ar mūziklu “Brīnumputns”

VIDEO: Jaunieši ieskandina GORU ar mūziklu “Brīnumputns”

23.07.2018
Latvijas simtgadei par godu Latvijas un Amerikas Savienoto valstu diasporā dzīvojošie jaunieši radīja koprades projektu – mūziklu “Brīnumputns”, ko izrādīja vairākās Latvijas pilsētās. Mūzikla pamatā ir Annas Brigaderes pasaku luga “Lolitas Brīnumputns” un nupat tas izskanēja arī Latgales Vēstniecībā “GORS”.
 
Nastavševa “Lēnās dejas” atklās GORS Jumta terases sezonu

Nastavševa “Lēnās dejas” atklās GORS Jumta terases sezonu

20.07.2018
Piektdien, 20. jūlijā, ar Vladislava Nastavševa un grupas “Ezeri” programmu “Lēnās dejas” tiks atklāta Latgales vēstniecības GORS Jumta terases vasaras sezona, kas turpināsies ar astoņiem kino un mūzikas vakariem jūlijā un augustā. Jumta terases sezona izskanēs augusta beigās ar festivāla “LNSO vasarnīca” pasākumiem –  ģitārista Matīsa Čudara soloprogrammu un Rolanda Kalniņa filmas “Četri balti krekli” seansu 24. augustā, kā arī festivāla noslēguma ballīti ar latino mūzikas trio “Baltinos” 25. augustā.
 
Olimpiskā centra Rēzekne daudzfunkcionālās arēnas pamatos iemūrēs vēstījuma kapsulu

Olimpiskā centra Rēzekne daudzfunkcionālās arēnas pamatos iemūrēs vēstījuma kapsulu (1)

20.07.2018
Piektdien, 27. jūlijā, plkst. 11.00 Olimpiskā centra Rēzekne (OCR) daudzfunkcionālās arēnas būvlaukumā notiks svinīgs pasākums, kura laikā ēkas pamatos tiks iemūrēta vēstījuma kapsula.
 
Papildus reisi uz Rēzeknes novada dienas svinībām

Papildus reisi uz Rēzeknes novada dienas svinībām

19.07.2018
Saskaņā ar to, ka 21. jūlijā Ančupānu kartodromā notiks “Rēzeknes novada dienas”, pieņemts lēmums organizēt SIA “Rēzeknes satiksme” pilsētas sabiedriskā transporta papildreisus, iekļaujot maršrutā Ančupānu kartodromu, informē Rēzeknes pilsētas domes Pasažieru pārvadājumu plānošanas konsultatīvā padome.
 
Satiksmes ierobežojumi Viļakas ielā

Satiksmes ierobežojumi Viļakas ielā

19.07.2018
Sakarā ar būvniecības darbiem projekta “Atbalsts komercdarbības attīstībai, atjaunojot industriālajām vajadzībām nepieciešamo publisko infrastruktūru I kārta” Nr. 3.3.1.0/17/I/044 ietvaros, būvobjektā “Viļakas ielas rekonstrukcija, Rēzeknē 2.posms (Rēzeknes pilsētas robeža-Atbrīvošanas aleja)”, sākot ar 2018.gada 28.jūliju plkst. 8.00 līdz 28.jūlijam plkst. 17.00, tiks slēgts Viļakas ielas posms pēc atbilstošās satiksmes organizācijas shēmas.
 
Rēzeknietis Renārs Bulduris guvis panākumus “Slam dunk” konkursā

Rēzeknietis Renārs Bulduris guvis panākumus “Slam dunk” konkursā (3)

18.07.2018
“Ghetto Games” desmitās sezonas līdz šim iespaidīgākajā pasākumā – “Slam dunk” konkursā “Ghetto Kings of Air” sadarbībā ar “Samsung Galaxy S9” – pirmo reizi vēsturē tika kronēti divi uzvarētāji – latvietis Kristaps Dārgais un francūzis Gajs Dipuī, kuri uz pusēm sadalīja pirmajām divām vietām paredzēto balvu fondu 5000 eiro apmērā.
 
Rēzeknes pilsētas kausa izcīņa pludmales volejbolā MIX

Rēzeknes pilsētas kausa izcīņa pludmales volejbolā MIX

18.07.2018
Piektdien, 13. jūlijā, Rēzeknes pilsētas pludmalē pie Kovšu ezera norisinājās Rēzeknes pilsētas kausa izcīņas pludmales volejbolā MIX (viena sieviete + viens vīrietis) komandām trešā posma spēles, kurās piedalījās 14 komandas. Spēles notika kā jau ierasts pēc divmīnusu sistēmas, katram dalībnieku pārim garantējot divas spēles. Finālspēlēm kvalificējās komandas “Dārzeņi”, “Elīna/Artis”, “Bieržgaļs” un “Zuļiki”. Par trešā posma uzvarētājiem kļuva komanda “Elīna/Artis” (Elīna Mičule un Artis Zvīdris), kuri finālspēlē par pirmo vietu uzvarēja komandu “Bieržgaļs” (Oļegs Žukovs un Viktorija Žukova). Trešo vietu izcīnīja komanda “Dārzeņi” (Santa Springa un Sandris Turlajs), kuri finālspēlē par trešo vietu uzvarēja komandu “Žuļiki” (Ausma Meinerte/Aleksandrs Zeltiņš).
 
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju absolvējuši 247 jaunie speciālisti

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju absolvējuši 247 jaunie speciālisti

17.07.2018
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) aizvadīts skaistais izlaidumu laiks. Trijās RTA fakultātēs diplomus saņēma 247 jaunie speciālisti.
 
XV Starptautiskā akordeonistu plenēra noslēguma koncerts

XV Starptautiskā akordeonistu plenēra noslēguma koncerts (1)

17.07.2018
Jau 15 gadus ik vasaru Zane Ludborža aicina jaunos un jau pieredzējušos akordeonistus no 16. līdz 27. jūlijam pavadīt akordeonisma gaisotnē, attīstot kolektīvās muzicēšanas prasmes akordeonistu koporķestrī. Desmit dienas izglītojošā plenēra dalībnieki apgūst jaunus skaņdarbus, gandrīz ik dienas sniedz koncertus plenēra norises vietas apkārtnē un gatavojas noslēguma koncertam, kas šogad notiks Latgales vēstniecībā GORS 26. jūlijā plkst. 19.00.
 
VIDEO: Rēzeknē notika Francijas un Latvijas koru sadraudzības koncerts

VIDEO: Rēzeknē notika Francijas un Latvijas koru sadraudzības koncerts

16.07.2018
Francijas jauktais koris no Sentetjēnas Latvijā bija ieradies, lai piedzīvotu un izbaudītu XXVI Vispārējos latviešu Dziesmu un XVI Deju svētkus. Svētku nedēļas izskaņā, kopā ar Rēzeknes sieviešu kori “Medicus” koris sniedza divus koncertus – Viļānos un Rēzeknē.
 
Agneses Zeltinas “Soulstones” rotu kolekcijas Rēzeknē

Agneses Zeltinas “Soulstones” rotu kolekcijas Rēzeknē

16.07.2018
Piektdien, 20. jūlijā plkst. 15.00 Latgales Kultūrvēstures muzejā (Atbrīvošanas alejā 102) aicinām uz tikšanos ar Agnesi Zeltiņu un “Soulstones” rotu kolekciju izstādes atklāšanu!
Izstāde Rēzeknē apskatāma no 20. jūlija līdz 1. septembrim.
 
Rolandam Jierķim divas sudraba godalgas un personīgais rekords

Rolandam Jierķim divas sudraba godalgas un personīgais rekords

13.07.2018
Dziesmu un deju svētku laikā arī vieglatlēti nepameta Ogres stadiona skrejceliņus – 6.-7. jūlijā tur norisinājās Rīgas atklātais čempionāts un junioru meistarsacīkstes vieglatlētikā, kurās rēzeknietis Rolands Jierķis izcīnīja divas otrās vietas 800 m skrējienā (1:52,39) un 1500 m skrējienā (3:57,58). 
 
Turpinās izzinošas sestdienu ekskursijas Latgales vēstniecībā GORS

Turpinās izzinošas sestdienu ekskursijas Latgales vēstniecībā GORS (1)

13.07.2018
Tāpat kā iepriekšējās vasarās arī šogad Latgales vēstniecība GORS sestdienās aicina izzināt koncertzāles telpas un stāstus. Šovasar ekskursijas sestdienās notiks plkst. 13.00 un būs piedāvātas līdz 25. augustam.
 
«« « 4 5 6 7 8  » »»

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"