46.lv
Sestdiena, 2024. g. 20. jūlijs 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Ramona, Ritma/ Герман, Евдокия, Хома
lat.46.lv/ru/ » RĒZEKNES ZIŅAS
Guntas Latiševas-Čudares starptautiskie sasniegumi

Guntas Latiševas-Čudares starptautiskie sasniegumi

06.06.2018
Vairākus sekmīgus startus starptautiskās sacensībās aizvadījusi vieglatlēte Gunta Latiševa-Čudare. Vispirms tālajā Japānā 20. maijā Osakas stadionā sacensībās “Seiko Golden Grand Prix Osaka 2018” Gunta 400 m skrējienā izcīnīja ceturto vietu ar rezultātu 51,83 sek.
 
Transporta kustībai slēgs Ludzas ielu

Transporta kustībai slēgs Ludzas ielu

05.06.2018
No ceturtdienas, 7. jūnija, transporta kustībai būs slēgta Ludzas iela. Kā informēja Rēzeknes pilsētas domes Attīstības pārvaldes vecākais projektu vadītājs Imants Mekša, apbraucamais ceļš tiks organizēts pa Liepu ielu, kura būs atvērta abos virzienos.
 
Izmaiņas Rēzeknieša kartes piešķiršanas un izmantošanas kārtībā

Izmaiņas Rēzeknieša kartes piešķiršanas un izmantošanas kārtībā (1)

05.06.2018
17. maijā Rēzeknes pilsētas domes kārtējā sēdē tika apstiprināti grozījumi Rēzeknieša kartes piešķiršanas un izmantošanas kārtībā. Grozījumi tika veikti, lai pilnveidotu un nodrošinātu tiesisku kartes izmantošanu.
 
1.jūnijā aktuālas NVA Rēzeknes filiālē reģistrētās vakances

1.jūnijā aktuālas NVA Rēzeknes filiālē reģistrētās vakances (1)

04.06.2018
1.jūnijā aktuālas NVA Rēzeknes filiālē reģistrētās vakances.
 
SIA „Rēzeknes slimnīca” meklē ēku ekspluatācijas inženieri

SIA „Rēzeknes slimnīca” meklē ēku ekspluatācijas inženieri (1)

04.06.2018
Darba pienākumi:
 
VIDEO: Apbalvoti pasākuma “Veiksminieks 2018” laureāti

VIDEO: Apbalvoti pasākuma “Veiksminieks 2018” laureāti

01.06.2018
Trešdien, 23. maijā svinīgajā pasākumā “Veiksminieks 2018” ar Rēzeknes pilsētas domes Pateicības rakstiem un naudas balvām par ieguldīto darbu un rezultātiem tika apbalvoti 23 Rēzeknes pilsētas vispārizglītojošo skolu 7.–12. klašu skolēni un 19 viņu skolotāji. Pārstāvot Rēzekni Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas (LR IZM) organizētajos vai atbalstītajos valsts līmeņa pasākumos, mūsu pilsētas skolēni šajā mācību gadā sasniedza lieliskus rezultātus un ieguva 17 uzvaras olimpiādēs. Tāpat arī tika iegūtas trīs godalgotas vietas LR IZM novada vācu valodas olimpiādē un četras godalgotās vietas Latvijas 42. skolēnu zinātniskās pētniecības darbu konferencē.
 
ARPC “Zeimuļs” ievirzīja vasaru

ARPC “Zeimuļs” ievirzīja vasaru

01.06.2018
Ticiet vai nē, bet vasara jau tepat un priekšā trīs brīvi mēneši, kas ir godam nopelnīti! Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā “Zeimuļs” 30. maijā pulcējās audzēkņi, pedagogi, vecāki, lai svinīgi noslēgtu mācību gadu.
 
Valsts robežsardzes koledžā uz salidojumu pulcējās absolventi

Valsts robežsardzes koledžā uz salidojumu pulcējās absolventi

31.05.2018
25.maijā Valsts robežsardzes koledžā (VRK) uz salidojumu pulcējās VRK 2008.gada 1.nepilna laika studiju un 4.pilna laika studiju un VRK 2013.gada 5.nepilna laika studiju un 9.pilna laika studiju izlaidumu absolventi.
 
Potenciālajiem investoriem pieejamas Rēzeknes SEZ investīciju objektu teritorijas

Potenciālajiem investoriem pieejamas Rēzeknes SEZ investīciju objektu teritorijas

31.05.2018
Līdz ar Rēzeknes pilsētas domes un Rēzeknes novada domes infrastruktūras attīstības projektu īstenošanu, potenciālajiem investoriem pieejamas investīciju objektu teritorijas Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) teritorijā. Kopumā ilgtermiņa nomai pieejami 8 investīciju objekti, tostarp divas ēkas un 6 neapbūvētas teritorijas, kas ir aprīkotas ar inženiertehnisko infrastruktūru, informē Guna Rundāne, Rēzeknes SEZ pārvaldes projektu vadītāja.
 
Rēzeknes Tautas teātra otrā pirmizrāde “Ačgārnās pasakas čemodānā”

Rēzeknes Tautas teātra otrā pirmizrāde “Ačgārnās pasakas čemodānā” (1)

30.05.2018
6. jūnijā plkst. 18.00 Rēzeknes Tautas teātris aicina uz otro pirmizrādi “Ačgārnās pasakas čemodānā” Rēzeknes kultūras namā (Brāļu Skrindu ielā 3).
 
Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Latgalē 2018”

Aicinām uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienās Latgalē 2018” (1)

30.05.2018
Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera sadarbībā ar Latgales Plānošanas reģionu un Rēzeknes pilsētas domi aicina pieteikties uzņēmējus dalībai “Uzņēmēju dienās Latgalē 2018”, kas notiks 21. un 22. septembrī Latgales vēstniecībā GORS.
 
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā var iegūt mūsdienīgu 21.gadsimta izglītību

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā var iegūt mūsdienīgu 21.gadsimta izglītību

29.05.2018
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) maina studēšanas procesa principus, ieviešot „SalesLabs” koncepciju 10 studiju priekšmetos visās tās fakultātēs un studiju procesa laikā izstrādājot risinājumus vietējo uzņēmēju reālajām problēmām.
 
Satiksmes ierobežojumi Komunālajā ielā

Satiksmes ierobežojumi Komunālajā ielā

29.05.2018
Sakarā ar būvniecības darbiem būvobjektā “Komunālās ielas rekonstrukcija, Rēzeknē 1.kārta”, no 1. līdz 30. jūnijam būs slēgts Komunālās ielas posms no Atbrīvošanas alejas līdz Rēzeknes Naftas bāzei.
 
Veidosim kopā virtuālo fotostāstu kolekciju “Runā Latgale”!

Veidosim kopā virtuālo fotostāstu kolekciju “Runā Latgale”!

28.05.2018
Latvijas simtgades svinību ietvaros aicinām ikvienu rēzeknieti un novadniekus iesaistīties Latvijas vēstures stāstu izzināšanā un papildināšanā! Dalieties ar ģimenes stāstiem, atmiņām, vēstures liecību fotogrāfijām un līdz 18.novembrim kopā veidosim virtuālo fotostāstu kolekciju “Runā Latgale”!
 
Aicina pieteikties bērnu ar funkcionāliem traucējumiem vecākus

Aicina pieteikties bērnu ar funkcionāliem traucējumiem vecākus

28.05.2018
Labklājības ministrija (LM) kopā ar sadarbības partneriem – pašvaldībām, izmēģinās jaunu sabiedrībā balstītu sociālo pakalpojumu nodrošināšanas sistēmu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem – individuālā budžeta modeli (IB modelis).
 
Satiksmes ierobežojumi Rēzeknes pusmaratona laikā

Satiksmes ierobežojumi Rēzeknes pusmaratona laikā

25.05.2018
Jau svētdien, 27. maijā, Rēzeknes ielās pulcēsies vairāk nekā 3000 skrējēji, lai piedalītos skriešanas seriāla „BIGBANK Skrien Latvija 2018” 3. posma sacensībās – Rēzeknes pusmaratonā. Līdz ar to tiek plānoti sekojoši transporta satiksmes ierobežojumi.
 
„Saldējums ar lielajiem” notiek jau 5 gadus

„Saldējums ar lielajiem” notiek jau 5 gadus

25.05.2018
Otrdien, 22. maijā Rēzeknes pilsētas domē notika diskusijas pasākums „Saldējums ar lielajiem”, kurā 51 bērns no Rēzeknes pilsētas skolām, Rēzeknes pilsētas Jauniešu domes jaunieši, skolotāji un jaunatnes nodaļas darbinieki tikās ar 5 Rēzeknes pilsētas domes deputātiem – priekšsēdētāja vietniekiem Lidiju Ostapcevu, Andreju Rešetņikovu un Alekseju Stecu, un Rēzeknes pilsētas domes deputātiem Jāni Krišānu un Olgu Strodi, pasākumā piedalījās Rēzeknes pilsētas domes Juridiskās nodaļas vadītāja Margarita Voiciša un Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītājs Kārlis Pozņakovs. Uz pasākumu tika aicināti visu skolu audzēkņi vecumā no 8 līdz 12 gadiem un visi domes deputāti. Diskusija “Saldējums ar lielajiem” tiek rīkota jau piekto gadu.
 
VIDEO: Rēzeknē aizvadīta muzeju nakts

VIDEO: Rēzeknē aizvadīta muzeju nakts

24.05.2018
Latvijas simtgades reizē Muzeju nakts tēma ir “Šūpulis”, tādējādi iekļaujoties valsts simtgades stāstā, kam 2018. gada vadmotīvs ir “Dzimšana”. Katras tautas un nācijas pastāvēšanu nodrošina šūpulis. Valsts dibināšanas un pastāvēšanas jēga rodama rūpēs par ģimenes, dzimtas un tautas šūpuli. Muzeju naktī, 19. maijā, godināja šūpuļu darinātājus, sargātājus un šūpotājus.
 
Noslēgušās XXI Valsts robežsardzes kinologu sacensības

Noslēgušās XXI Valsts robežsardzes kinologu sacensības

24.05.2018
No 15. līdz 18. maijam Valsts robežsardzes koledžā (VRK) norisinājās XXI Valsts robežsardzes (VRS) kinologu sacensības ar dienesta suņu piedalīšanos. Sacensībās piedalījās kinologi no VRS teritoriālajām pārvaldēm, Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes, Valsts policijas, Ieslodzījuma vietu pārvaldes, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem (NBS), Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Baltkrievijas un Moldovas. Sacensības notika trīs disciplīnās: pēdu meklēšanas disciplīnā, narkotisko vielu meklēšanas disciplīnā, sprāgstvielu un ieroču meklēšanas disciplīnā. Vislielākais sacensību dalībnieku skaits bija pēdu meklēšanas disciplīnā – 28 dalībnieki, mazliet mazāk – 27 dalībnieki startēja narkotisko vielu meklēšanas disciplīnā, savukārt sprāgstvielu un ieroču meklēšanas disciplīnā piedalījās 13 dalībnieki.
 
Digitālais eksperiments dizainā

Digitālais eksperiments dizainā (1)

23.05.2018
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) profesionālā maģistra studiju programmas „Dizains”, profesionālā bakalaura studiju programmas „Interjera dizains”, kā arī pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas „Apģērbu dizains un tehnoloģija” studenti, docētāju – RTA Fizikālo procesu un lāzertehnoloģiju pētnieciskā centra (FPLPC) laboranta Antona Paceja, programmas „Apģērbu dizains un tehnoloģija” direktores Silvijas Mežinskas un programmas „Interjera dizains” direktores Diānas Apeles – vadībā gada griezumā eksperimentēja digitālās mākslas jomā, galarezultātā izstrādājot mākslinieciskus un funkcionālus gaismas objektus, tērpu un aksesuāru dizaina risinājumus.
 
Nejaušā fotogrāfu A. Bondarenko un V. Nikonova tikšanās Latgales Kultūrvēstures muzejā

Nejaušā fotogrāfu A. Bondarenko un V. Nikonova tikšanās Latgales Kultūrvēstures muzejā

23.05.2018
11. maijā Latgales kultūrvēstures muzejā tika atklātas divu fotogrāfu izstādes – Aleksandra Bondarenko izstāde “Troļļu zemē noskatīts” un Vladimira Nikonova izstāde “Izraēla vecticībnieka acīm”. Abas izstādes skatāmas līdz 10. jūnijam.
 
Rēzeknietis A.Putnis uzvar Pasaules čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus

Rēzeknietis A.Putnis uzvar Pasaules čempionātā svaru stieņa spiešanā guļus (3)

22.05.2018
Ar fantastiskiem rezultātiem Latvijas izlasei ir noslēdzies Pasaules čempionāts svaru stieņa spiešanā guļus, kas norisinājās no 14. līdz 19. maijam Somijā.
 
Lielā māmiņu pastaiga jau 9.reizi

Lielā māmiņu pastaiga jau 9.reizi

22.05.2018
Svētdien, 13. maijā Rēzeknes Kultūras un atpūtas parkā jau 9 reizi notika svētki māmiņām un visai ģimenei – Māmiņu kluba Lielā pastaiga. Tieši ar šo pasākumu Rēzeknē aizsākās Māmiņu klubs, kas tagad katru gadu otrajā maija svētdienā, kad visā Latvijā atzīmē Mātes dienu, organizē svētkus māmiņām. Šogad pasākums tika organizēts savādāk nekā visus iepriekšējos gadus – pasākuma organizētāji un vadītāji bija bērni, un tikai nedaudz viņiem palīdzēja vecāki. Arī koncerta dalībnieki bija bērni. Viņi dziedāja skaistas, māmiņām veltītas dziesmas, skaitīja dzejoļus un jautri dejoja. Jāpiebilst, ka vienu no dejām iestudēja paši bērni, un rezultāts bija aizraujošs. Vienīgais palīgs bērniem bija spilgtā un neatkārtojamā lelle LOL (svētku vadītāja Marina Bikova). Viņa vadīja jautros konkursus māmiņām un tētiem.
 
RSEZ komercsabiedrības 2017. gadā palielinājušas apgrozījumu par 18 un radījušas 47 jaunas darba vietas

RSEZ komercsabiedrības 2017. gadā palielinājušas apgrozījumu par 18 un radījušas 47 jaunas darba vietas

21.05.2018
Aizvadītajā gadā kopējais Rēzeknes speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) komercsabiedrību apgrozījums ir sasniedzis 99,4 miljonus eiro un zonas komercsabiedrībās kopumā nodarbināti 899 strādājošie. 2017. gads Rēzeknes SEZ komercsabiedrībām ir bijis veiksmīgs, lielākajā daļā komercsabiedrību ir pieauguši apgrozījuma, nodarbināto skaita, eksporta un peļņas rādītāji.
 
Skolēni sacentās vieglatlētikā

Skolēni sacentās vieglatlētikā (1)

21.05.2018
Otrdien, 8. maijā Rēzeknes pilsētas domes Sporta pārvaldes (RPD SP) stadionā norisinājās Rēzeknes pilsētas izglītības iestāžu sacensības vieglatlētikā “Vidusskolu kauss” 1999.-2001. g. dz. jaunietēm un jauniešiem un “Jauno vieglatlētu kauss” 2002.-2004. g. dz. meitenēm un zēniem. Uzvarētājkomandas izcīnīja tiesības piedalīties Latgales reģiona sacensībās un tās bija: vecākajā grupā Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas (RV1Ģ) komandas, bet jaunākajā grupā zēniem Rēzeknes 3. vidusskolas komanda un meitenēm – RV1Ģ komanda.
 
VRK komandas pārbaudīja savus spēkus sacensībās Stipro skrējienā

VRK komandas pārbaudīja savus spēkus sacensībās Stipro skrējienā

18.05.2018
5. maijā Ķegumā, atpūtas un sporta kompleksā „Zelta Zirgs” sacensībās “SMScredit.lv Stipro skrējiens” robežsargi no dažādām Valsts robežsardzes (turpmāk – VRS) struktūrvienībām, kā arī 3 komandas no Valsts robežsardzes koledžas (turpmāk – VRK) pārbaudīja savus spēkus un fizisko formu.
 
SIA “Rēzeknes Namsaimnieks” paraksta līgumus par energoefektivitātes pasākumu finansēšanu

SIA “Rēzeknes Namsaimnieks” paraksta līgumus par energoefektivitātes pasākumu finansēšanu

18.05.2018
Trešdien, 16. maijā, SIA “Rēzeknes Namsaimnieks” Rēzeknes pilsētas domē parakstīja granta līgumu ar attīstības finanšu institūciju ALTUM un aizdevuma līgumu ar SEB banku par ēkas Baznīcas ielā 26A energoefektivitātes pasākumu finansēšanu.
 
EUROSCOLA – piedāvājums skolām

EUROSCOLA – piedāvājums skolām

17.05.2018
EP Informācijas birojs izsludināja EUROSCOLA konkursu 10.-12.klašu skolēniem. „Balva – iespēja doties uz Eiropas Parlamentu Strasbūrā un kopā ar vidusskolēniem no visām Eiropas Savienības dalībvalstīm redzēt klātienē parlamentāro darbu.
 
2017. gadā slimnīca piesaista Eiropas finansējumu un saņem TOP 500 apbalvojumu

2017. gadā slimnīca piesaista Eiropas finansējumu un saņem TOP 500 apbalvojumu (1)

17.05.2018
2017. gadā SIA „Rēzeknes slimnīca” ieņēmumi sastādīja 12 719 199 eiro, jeb par 10% vairāk nekā 2016. gadā. Aizvadītajā gadā, nodrošinot optimālu valsts kvotu izpildi, slimnīcas ambulatoro veselības pakalpojumu izpilde sastādīja 100%, savukārt stacionāro – 99%. Jāatzīmē, ka pērn, pamatojoties uz iedzīvotāju radīto pieprasījumu un uzņēmuma speciālistu iespējām sniegt šos pakalpojumus, vairākkārtīgi tikai palielināts kvotu apjoms.
 
RTA Pārdošanas laboratorijas sezonas noslēguma pasākums „SalesLabs Spring Session '18”

RTA Pārdošanas laboratorijas sezonas noslēguma pasākums „SalesLabs Spring Session '18”

16.05.2018
Tuvojas jaunās studiju prakses pirmās sezonas noslēguma pasākums. Tā ietvaros 18.maijā plkst.9.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (Atbrīvošanas alejā 115) aktu zālē studentu un pasniedzēju komandas demonstrēs savus izstrādātos problēmsituāciju risinājumus vietējo uzņēmumu lielākam noietam un biznesa kāpināšanai. Uzņēmēji eksaminēs studentu veikumu ar atzīmi, kas veidos 30% no gala novērtējumu studiju kursa ietvaros.
 
Pēdējais skolas zvans Rēzeknē šogad skanēs 314 absolventiem

Pēdējais skolas zvans Rēzeknē šogad skanēs 314 absolventiem

16.05.2018
Piektdien, 18. maijā plkst. 13.00 pēdējais skolas zvans pie pieminekļa “Vienoti Latvijai” aicinās 314 Rēzeknes pilsētas 12. klašu absolventus. Pirms tam notiks arī tradicionālais svinīgais absolventu gājiens no Rēzeknes 2. vidusskolas līdz “Latgales Mārai”.
 
Kovšu ezerā peldēties atļauts

Kovšu ezerā peldēties atļauts

15.05.2018
Sākoties siltajam laikam un peldēšanās sezonai, Veselības inspekcijas Latgales kontroles nodaļa informē, ka Rēzeknes pilsētas teritorijā esošā Kovšu ezera peldvietu ūdens kvalitāte neapdraud peldētāju veselību un tajā ir atļauts peldēties.
 
Laba iespēja! RTA ir iespējams kā Klausītājam apgūt studiju kursu vai moduli!

Laba iespēja! RTA ir iespējams kā Klausītājam apgūt studiju kursu vai moduli!

15.05.2018
RTA noteiktā kārtībā reģistrēties studiju kursa vai studiju moduļa apguvei, ja ir atbilstoša iepriekšējā izglītība, kas atbilst uzņemšanas noteikumiem attiecīgajā studiju programmā. 
 
RTA students Ēriks Kasparenoks iegūst 1.vietu ķīniešu valodas konkursā

RTA students Ēriks Kasparenoks iegūst 1.vietu ķīniešu valodas konkursā (1)

14.05.2018
25. aprīlī Latvijas Universitātē norisinājās ķīniešu valodas un runas konkurss „Ķīniešu valodas tilts”, kurā regulāri piedalās Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Konfūcija klases audzēkņi. Ēriks Kasparenoks konkursā piedalījās jau trešo reizi pēc kārtas un arī šogad izcīnīja 1.vietu.
 
Rēzeknes 2. vidusskolā uzsākts projekts “Sakop Latviju – savas mājas”

Rēzeknes 2. vidusskolā uzsākts projekts “Sakop Latviju – savas mājas”

14.05.2018
No 2018. gada aprīļa līdz oktobra beigām biedrība “Sadarbības platforma” ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu īsteno projektu “Sakop Latviju – savas mājas”, kas veltīts jauniešu vides apziņas veicināšanai.
 
4.maijā RTA notika interaktīva ekskursija „Nu Franča da Nikodema”

4.maijā RTA notika interaktīva ekskursija „Nu Franča da Nikodema”

11.05.2018
Latvijas svētki 4. maijā Rēzeknē tika svinēti, piedāvājot pilsētas iedzīvotājiem un viesiem daudzveidīgu pasākumu programmu. Īpaša aktivitāte bija Latvijas simtgades iniciatīva „Brīvības ielu stāsts”, kuras laikā notika interaktīva ekskursija pa Atbrīvošanas aleju.
 
Rēzeknieši saglabā piemiņu par Aleksandru Grodzicki

Rēzeknieši saglabā piemiņu par Aleksandru Grodzicki

11.05.2018
Ceturtdien, 17. maijā plkst. 16.00 tiks atklāta memoriālā plāksne pie mājas Rūpnīcas ielā 7, Rēzeknē, kur dzīvoja Rēzeknes pilsētas Goda pilsonis, novadpētnieks un pedagogs Aleksandrs Grodzickis, dzimis Rēzeknē 1932. gada 15. maijā. Uz atklāšanas ceremoniju aicināti visi interesenti, īpaši tie, kuri pazina un atceras izcilo rēzeknieti.
 
RTA notiks konferencei „Google I/O 2018” veltīts pasākums

RTA notiks konferencei „Google I/O 2018” veltīts pasākums

10.05.2018
11.maijā plkst. 18.00 Rēzeknē, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, Inženieru fakultātē, 105. auditorijā notiks pasākums, kas ir veltīts vienai no lielākajām pasaules IT konferencēm – „Google I/O 2018”.
 
Bondarenko un Nikonovs: Norvēģija un Izraēla

Bondarenko un Nikonovs: Norvēģija un Izraēla

10.05.2018
11. maijā plkst. 15.00 Latgales Kultūrvēstures muzejā (Atbrīvošanas alejā 102) tikšanās ar diviem fotogrāfiem un divu jaunu fotoizstāžu atklāšana! Aleksandrs Bondarenko ar fotogrāfiju izstādi “Troļļu zemē noskatīts” atzīmē savu jubileju. Un lai fotomirkļi būtu daudzveidīgāki, jubilārs aicinājis uz sadarbību savu draugu un kolēģi – Vladimirs Nikonovs skatītājiem piedāvā fotogrāfiju izstādi “Izraēla vecticībnieka acīm”.
 
Latvijas simtgadei veltīts velobrauciens

Latvijas simtgadei veltīts velobrauciens

09.05.2018
5.maijā Valsts robežsardzes koledžas (VRK) un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) personāls devās vienas dienas draudzības velobraucienā. Velobrauciens ar distances garumu 100 km tika veltīts Latvijas simtgadei. Tam tika īpaši izstrādāts maršruts: Kaunata – Dubuļi – Ezernieki – Andrupene – Puša – Malta – Zosna – Lipuški – Kaunata, kas ir līdzīgs Latvijas kontūrai.
 
Sportiskā Neatkarības atjaunošanas gadadiena Rēzeknē

Sportiskā Neatkarības atjaunošanas gadadiena Rēzeknē

09.05.2018
Ceturtdien, 4. maijā Latvijas simtgades un Republikas Neatkarības atjaunošanas dienas svētku pasākumu ietvaros Rēzeknē norisinājās divi velosporta pasākumi un viens orientēšanās sporta pasākums. Vispirms pie pieminekļa „Vienoti Latvijai” tika dots starts Draugu velobraucienam “Rēzeknes serpentīns”. Šāds velobrauciens pie mums norisinājās jau piekto reizi, un kā jau iepriekšējos gados – tās nebija sacensības ar ātrāko noskaidrošanu, bet kopīgs brauciens pa pilsētas ielām ar noslēgumu Rēzeknes pilskalnā. Šogad tika piedāvāts divas distances – mazākajiem braucējiem mazais aplis 1,83 km no pieminekļa “Vienoti Latvijai” pa Atbrīvošanas aleju – Pils ielu – gājēju celiņu gar upi – Krasta ielu apkārt pilskalnam un lielais aplis 3,85 km pārējiem velobraucējiem – no pieminekļa “Vienoti Latvijai” pa Atbrīvošanas aleju – Lubānas ielu – Raiņa ielu – Dārzu ielu – Krasta ielu apkārt pilskalnam.
 
Lendžos notiks Garīgās mūzikas koncerts “Cauri laikiem”, veltīts Latvijas simtgadei

Lendžos notiks Garīgās mūzikas koncerts “Cauri laikiem”, veltīts Latvijas simtgadei (1)

08.05.2018
Mātes dienas priekšvakarā, 12. maijā, plkst.17.00 Lendžu pagasta estrādē jau otro gadu pulcēsies Latgales dziedātāji uz Garīgās mūzikas svētkiem “Cauri laikiem”, veltītiem Latvijas simtgadei.
 
KP, KNAB un IUB aicina iepirkumu organizatorus un pretendentus uz semināru

KP, KNAB un IUB aicina iepirkumu organizatorus un pretendentus uz semināru

08.05.2018
Konkurences padome (KP), Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) un Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) ar Rēzeknes pilsētas domes atbalstu piektdien, 18. maijā, plkst. 10.00 aicina iepirkumu organizatorus (valsts un pašvaldību, to kapitālsabiedrību pārstāvjus) un pretendentus piedalīties izglītojošā semināru ciklā “Par godīgu uzņēmējdarbību”, kas notiks Rēzeknes pilsētas domes lielajā zālē.
 
Aicinā piedalīties Rēzeknes novada Radošo darbu konkursā

Aicinā piedalīties Rēzeknes novada Radošo darbu konkursā

07.05.2018
Lai veicinātu kultūras un mākslas jaunrades procesu un tā daudzveidību Rēzeknes novadā, Rēzeknes novada pašvaldība izsludina un organizē Radošo darbu konkursu.
Konkursa virsmērķis ir atbalstīt kultūru un mākslu, kas ir pieejama, daudzveidīga un inovatīva un veicināt līdzsvarotu kultūras un mākslas vērtību nozīmību, jaunrades attīstību un kultūras mantojuma saglabāšanu saskaņā ar valsts kultūrpolitikas vadlīnijām, kā arī veicināt iedzīvotāju radošumu un līdzdalību Latvijas un Rēzeknes novada kultūrtelpas veidošanā, sagaidot Latvijas simtgadi.
 
Sākušies aktīvi būvdarbi Viļakas ielā

Sākušies aktīvi būvdarbi Viļakas ielā

07.05.2018
Aprīlī sākušies būvniecības darbi būvprojektā “Viļakas ielas rekonstrukcija, Rēzeknē 2. posms (Rēzeknes pilsētas robeža-Atbrīvošanas aleja”, informēja Rēzeknes pilsētas domes Attīstības pārvaldes projektu vadītāja Jekaterina Meirāne.
 
Rēzeknes pilsētas domes deputāti sveic iedzīvotājus 4.maijā svētkos

Rēzeknes pilsētas domes deputāti sveic iedzīvotājus 4.maijā svētkos

04.05.2018
Godātie Rēzeknes iedzīvotāji!
 
Šī gada 4.maijā svinēsim 28.gadskārtu, kopš Latvijas valstiskuma atjaunošanas. Tā ir diena, kad ģimenē ir iespēja būt kopā, pakavēties domās par valsti, patriotismu, kā arī ikviena cilvēka devumu savai valstij un savai zemei.
 
Satiksmes ierobežojumi Maskavas ielā

Satiksmes ierobežojumi Maskavas ielā (3)

03.05.2018
Sakarā ar notiekošajiem remontdarbiem, sākot ar 7. maiju satiksmes kustībai būs slēgts Maskavas ielas posms no Atbrīvošanas alejas ielas līdz Blaumaņa ielai.
 
Latgalē svin Latgales kongresa dienu

Latgalē svin Latgales kongresa dienu

03.05.2018
1917. gada 27. aprīlī notikušais Latgales latviešu kongress bija stūrakmens turpmākajai Latvijas valsts izveidei, laiks, kad Latgales latvieši izvēlējās atdalīties no Vitebskas guberņas, un apvienoties ar pārnovadu latviešiem. Pērnā gada Latgales simtgades kongresā pieņemtajā rezolūcijā viens no punktiem paredz iekļaut 27. aprīli valsts atceres dienu sarakstā, nosaucot to par Latgales kongresa dienu. Šogad Latgalē populāri cilvēki skolās stundas vadīja latgaliski, tāpat šajā dienā tika atklāts Vladislava Lōča piemiņai veltīts piemineklis.
 
4.maijā svinēsim Latvijas brīvību! Rēzeknē Brīvības pikniks pilskalnā

4.maijā svinēsim Latvijas brīvību! Rēzeknē Brīvības pikniks pilskalnā (1)

02.05.2018
4. maijā Latvijas svētkus Rēzeknē svinēsim no agra rīta līdz vēlam vakaram, pulcējoties gan kopīgajā velobraucienā “Rēzeknes serpentīns”, gan Baltā galdauta svētkos Rēzeknes pilskalnā, kur ģimenes, draugu un kaimiņu lokā izbaudīsim svētku koncertu un piknikā dalīsimies ar brīvības stāstiem. Tāpat šajā dienā iesaistīsimies arī Latvijas simtgades iniciatīvā “Brīvības ielu stāsts”, dodoties interaktīvā ekskursijā pa Atbrīvošanas aleju.
 
Piesakies un līdzdarbojies novada attīstības programmas izstrādē

Piesakies un līdzdarbojies novada attīstības programmas izstrādē

02.05.2018
Balstoties uz 2017. gada 7. decembrī Rēzeknes novada domes sēdē pieņemto lēmumu ”Par Rēzeknes novada attīstības programmas 2019.-2025. gadam izstrādes uzsākšanu” (protok. Nr. 28, 1 §),  paredzēts izstrādāt pašvaldības vidēja termiņa attīstības plānošanas dokumentu turpmākajiem septiņiem gadiem. Šis dokuments būs par pamatu pašvaldības budžeta līdzekļu plānveidīgai izlietošanai attīstības projektiem un investīciju piesaistei atbilstoši programmā izvirzītajiem mērķiem.
 
«« « 6 7 8 9 10  » »»

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"