46.lv
Otrdiena, 2023. g. 05. decembris 46.lv на Twitter 46.lv на Facebook
Vārda diena: Klaudijs, Sabīne, Sarma/ Валерьян,Максим,Архип,Михаил,Петр
lat.46.lv/ru/ » LIKUMS UN KĀRTĪBA
Atklāj nežēlīgu slepkavību Rēzeknes novadā - jaunieša līķis sadedzināts, pelni izkaisīti (video)

Atklāj nežēlīgu slepkavību Rēzeknes novadā - jaunieša līķis sadedzināts, pelni izkaisīti (video) (16)

14.05.2015
Rēzeknes novada Nautrēnu pagastā atklāta nežēlīga slepkavība. Trīs cilvēki grupā nogalinājuši jaunu vīrieti, līķi sadedzinājuši un pelnus izkaisījuši. 
 
Video: Slepkavība Rēzeknes novadā notika pēc labi pārdomāta scenārija

Video: Slepkavība Rēzeknes novadā notika pēc labi pārdomāta scenārija (34)

14.05.2015
Aizvadītas nedēļas nogalē Rēzeknes novadā atrasts noslepkavots 1989.gadā dzimis vietējais iedzīvotājs, kurš neilgi pirms tā tika izsludināts kā bezvēsts pazudušais. Īsā laika periodā saistībā ar notikušo tika aizturētas un vēlāk apcietinātas trīs personas, kuras atzinās pastrādātajā noziegumā.
 
Rēzeknes policija meklē bezvēsts pazudušo Jāni Kalvānu

Rēzeknes policija meklē bezvēsts pazudušo Jāni Kalvānu (89)

08.05.2015
Rēzeknes iecirknis meklē bezvēsts pazudušo Jāni Kalvānu, dzimušu 1989.gadā, kurš 2015.gada 2.maijā aizbrauca ar automašīnu Mercedes Benz 300 ar valsts numuru HN6244 no Rēzeknes novada, Nautrēnu pagasta c.Kapiņi un līdz šim brīdim nav informācijas par viņa atrašanās vietu. 
 
Krimināllietā par balsu pirkšanu Saeimas vēlēšanās par labu Zaķim nopratina policistus

Krimināllietā par balsu pirkšanu Saeimas vēlēšanās par labu Zaķim nopratina policistus

07.05.2015
Krimināllietā, kurā divas personas apsūdzētas par desmit vēlētāju balsu pirkšanu 12.Saeimas vēlēšanās, Rēzeknes tiesa nopratināja divus policijas darbiniekus, kas sniedza liecības par to, kā pēcvēlēšanu laikā veikta lietas figurantu pratināšana un protokolu noformēšana, vēsta aģentūra LETA.
 
Rēzeknē izņemti 20 grami narkotisko vielu

Rēzeknē izņemti 20 grami narkotisko vielu

06.05.2015
Aizvadītas nedēļas nogalē Rēzeknes iecirkņa policijas darbinieki, veicot operatīvus pasākumus cīņā pret narkotisko vielu nelikumīgu apriti, Rēzeknes pilsētā aizturēja kādu 1991.gadā dzimušu vīrieti, pie kura atrada un izņēma folija vīstokli ar augu valsts izcelsmes vielu, iespējams marihuānu. 
 
Rēzeknes novada Nagļu pagastā, nobraucot grāvī, avarē  automašīna

Rēzeknes novada Nagļu pagastā, nobraucot grāvī, avarē automašīna

05.05.2015
Laika posmā  no 1.maija līdz 4.maijam Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē reģistrēti 30 dažādi ceļu satiksmes negadījumi, no tiem 4 ar cietušajiem. Bojā gājušo negadījumos nav. Pavisam policijas darbinieki apturēja 12 vadītājus, kas brauca pie stūres alkohola reibumā, no tiem 5 velosipēdu vadītāji un 7 automašīnu vadītāji. Visstiprākais reibums – 3,86 promiles - konstatēts Riebiņu novadā apturētajam 1967.gadā dzimušajam Audi vadītājam, kuram jau agrāk bija atņemtas transportlīdzekļa vadīšanas apliecība, informē Anastasija Laizāne VP Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore.
 
 
 
Aizturēti jaunieši no Rēzeknes, kuri brauca ar zagtu automašīnu

Aizturēti jaunieši no Rēzeknes, kuri brauca ar zagtu automašīnu

29.04.2015
Šodien naktī, veicot ceļu satiksmes un sabiedriskās kārtības uzraudzību Rēzeknes novadā, ceļu policijas darbinieki apturēja automašīnu Golf, kurā brauca četri jauni vīrieši. Veicot transportlīdzekļa pārbaudi un apsekošanu, kā arī dokumentu pārbaudi, policistiem radās aizdomas par to, ka minētā 1991.gada izlaiduma automašīna lietotāju rokās nonāca likumīgi.
 
Rēzeknes policija meklē nepilngadīgo!

Rēzeknes policija meklē nepilngadīgo!

26.04.2015
Rēzeknes iecirknis meklē nepilngadīgo 2001.gadā dzimušu Stefanu Servjukovu, kurš 2015.gada 21.aprīli plkst. 07:00 devās no SIA ”Bērnu Oāze” Rēzeknes novada, Mākoņkalna pagasta uz izglītības iestādi Rēzeknes novadā, Maltā, bet tur neieradās. 
 
Policija par vakardienas avāriju: iespējams, ir pārsniegts atļautais braukšanas ātrums

Policija par vakardienas avāriju: iespējams, ir pārsniegts atļautais braukšanas ātrums (1)

24.04.2015
Vakar, 23.aprīlī, ap pulksten 20:45 Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā, nobraucot no kustības pārvada pāri dzelzceļa sliedēm, avarēja un apgāzās automašīna SAAB. Pēc sākotnējās informācijas ceļu satiksmes negadījuma iemesls varētu būt braukšanas ātruma pārsniegšana. No notikuma vietas uz slimnīcu tika nogādāta viena persona – 1971.gadā dzimis vīrietis, kurš guva miesas bojājumus. 
 
Traģiska nedēļa: ceļu satiksmes negadījumi ar cietušajiem un bojā gājušajiem

Traģiska nedēļa: ceļu satiksmes negadījumi ar cietušajiem un bojā gājušajiem

20.04.2015
Aizvadītas nedēļas nogalē, no 17.aprīļa līdz 19.aprīlim ieskaitot, Latgalē reģistrēti 19 dažādi ceļu satiksmes negadījumi, no tiem piecos negadījumos cieta cilvēki, bet vienā gāja bojā jauna sieviete. Apturēti seši autovadītāji, kuri pie transportlīdzekļa stūres sēdušies alkohola reibumā, kā arī četri iereibuši velosipēdisti . 
 
Rēzeknes tiesa skatīts lietu par krāpšanu un izvairīšanos no nodokļu maksāšanas

Rēzeknes tiesa skatīts lietu par krāpšanu un izvairīšanos no nodokļu maksāšanas

17.04.2015
Rēzeknes tiesa šodien, 17.aprīlī, turpinās skatīt lietu par krāpšanu un izvairīšanos no nodokļu maksāšanas vairāk nekā 50 600 eiro apmērā, vēsta LETA.
 
Kriminālvajāšanai nosūtīts kriminālprocess par Rēzeknes uzņēmēja slepkavības lietu

Kriminālvajāšanai nosūtīts kriminālprocess par Rēzeknes uzņēmēja slepkavības lietu

16.04.2015
Jau ziņots par 2014.gada 31.janvāra slepkavību Rēzeknē, kad kādā privātmājā tika sašauts 1965.gadā dzimis uzņēmējs, mājas īpašnieks, kurš notikuma vietā no gūtajām traumām mira. Toreiz kriminālprocesa izmeklēšanā, kas bija uzsākts pēc  Krimināllikuma 117.panta 9.punkta tika iesaistītas dažādas kriminālpolicijas struktūras, kuras aktīvi strādāja šī nozieguma atklāšanai un vainīgo personu noskaidrošanai, informē Anastasija Laizāne VP Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore.
 
 
Rēzeknes policisti atrod melēšanā izsludinātu auto

Rēzeknes policisti atrod melēšanā izsludinātu auto

15.04.2015
Policijas darbinieki Rēzeknē, veicot nakts reidus pilsētā, atraduši meklēšanā izsludinātu automašīnu Mazda 626. 
 
Kārsavā par uzbrukumiem sirmgalvēm aiztur jaunieti

Kārsavā par uzbrukumiem sirmgalvēm aiztur jaunieti (1)

12.04.2015
8.aprīlī Kārsavas novada Kārsavā uz ielas kādai 1934.gadā dzimušai sievietei tika nolaupīta somiņa ar personīgajām mantām. Operatīvi reaģējot uz izsaukumu, policija aizturēja kādu 1999.gadā dzimušu jaunieti, informē Valsts policija.
 
Ludzas policija izņēma 460 000 cigaretes bez Latvijas akcīzes marķējuma

Ludzas policija izņēma 460 000 cigaretes bez Latvijas akcīzes marķējuma (1)

08.04.2015
3.aprīlī ap plkst.01:30, realizējot operatīvo informāciju, sadarbībā ar Muitas kriminālpolicijas darbiniekiem Ludzas novada Briģu pagastā meža masīvā likumsargi atrada 46 kastes ar cigaretēm bez Latvijas akcīzes marķējuma.  
 
Hakeru lieta: ASV nepieprasa izdot rēzeknieti

Hakeru lieta: ASV nepieprasa izdot rēzeknieti

03.04.2015
Amerikas Savienotās Valstis ir atsaukušas izdošanas lūgumu, kas attiecās uz rēzeknieti Marinu Maslobojevu.
 
Skatīs krimināllietu par kautiņu viesnīcas "Latgale" restorānā

Skatīs krimināllietu par kautiņu viesnīcas "Latgale" restorānā (1)

02.04.2015
2.aprīlī, Latgales apgabaltiesa apelācijas kārtībā turpinās skatīt krimināllietu par kautiņu viesnīcas "Latgale" restorānā Rēzeknē, vēsta LETA.
 
Grebņevā pārtver pēdējos gados lielāko narkotiku daudzumu

Grebņevā pārtver pēdējos gados lielāko narkotiku daudzumu (1)

31.03.2015
Marta vidū robežsargi sadarbībā ar muitniekiem Grebņevas robežkontroles punktā  aizturēja Krievijas pilsoni, kura automašīnā atrada vairāk nekā 120 kilogramus hašiša, kas ir pēdējos gados lielākais atklātais narkotisko vielu daudzums, vēsta LSM.
 
Atliek krimināllietas skatīšanu par netiklām darbībām pret saviem bērniem

Atliek krimināllietas skatīšanu par netiklām darbībām pret saviem bērniem (1)

30.03.2015
Latgales apgabaltiesa uz pagaidām nenoteiktu laiku atlikusi krimināllietas izskatīšanu apelācijas kārtībā pret kādu vīrieti, kurš apsūdzēts par fizisku, emocionālu un seksuālu vardarbību pret saviem trim bērniem, vēsta aģentūra LETA.
 
Policija brīdina: uz autoceļiem aktivizējušies viltus “zelta” vai “sudraba” juvelierizstrādājumu tirgotāji

Policija brīdina: uz autoceļiem aktivizējušies viltus “zelta” vai “sudraba” juvelierizstrādājumu tirgotāji

27.03.2015
Pēdējā laikā arvien biežāk Valsts policija no iedzīvotājiem saņem informāciju par to, ka nepazīstamas personas uz Latvijas autoceļiem apstādina automašīnas un piedāvā iegādāties “zelta” vai “sudraba” juvelierizstrādājumus, kā arī citas sadzīves mantas par cenu, kuru daudzkārt pārsniedz reālo tirgus cenu, informē Valsts policija.
 
Kavējas Lucatnieka slepkavības pasūtītāja lietas nodošana prokuratūrai

Kavējas Lucatnieka slepkavības pasūtītāja lietas nodošana prokuratūrai

27.03.2015
Pērn novembra sākumā atklātā Rēzeknes uzņēmēja un SIA "Andris auto" līdzīpašnieka Andra Lucatnieka slepkavības pasūtītāja lieta, pretēji plānotajam, joprojām nav nodota prokuratūrai, vēsta aģentūra LETA.
 
Zilupes novadā sašauj jaunieti

Zilupes novadā sašauj jaunieti

27.03.2015
Pirmdien, 23.martā, Zilupes novadā sašauts kāds 1994.gadā dzimis jauns vīrietis, portāls Diena.lv uzzināja Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldē.
 
Meklē divus no likumsargiem bēguļojošus vīriešus

Meklē divus no likumsargiem bēguļojošus vīriešus

25.03.2015
Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvalde (LRP) meklē divus vīriešus – viens no viņiem izvairās no piespriestā soda izciešanas, bet otrs – no tiesas, informē policijā.
 
Rēzeknes novadā jaunieši ar zagtu automašīnu bēg no policijas

Rēzeknes novadā jaunieši ar zagtu automašīnu bēg no policijas

24.03.2015
22.marta vakarā policijas amatpersonas Rēzeknes novada Maltā  pamanīja braucošu automašīnu VW Passat, kurā atradās sešas personas. Likumsargi nolēma apturēt un pārbaudīt minēto automašīnu, bet tās vadītājs ignorēja policijas darbinieku likumīgās prasības apturēt transportlīdzekli un uzsāka bēgšanu. 
 
Ludzā atklāta nelikumīga alkohola ražotne (foto)

Ludzā atklāta nelikumīga alkohola ražotne (foto)

18.03.2015
Pirmdienas, 16.marta vakarā Ludzā policijas amatpersonas apturēja transportlīdzekli Audi A6, kuru vadīja vietējais iedzīvotājs, 1969.gadā dzimis vīrietis.
 
Rēzeknē aizturēts organizētās noziedzīgās grupas pārstāvis

Rēzeknē aizturēts organizētās noziedzīgās grupas pārstāvis

17.03.2015
14.martā Rēzeknē operatīvo pasākumu laikā Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja amatpersonas aizturēja 1970.gadā dzimušu vīrieti, organizētās noziedzīgās grupas pārstāvi, pie kura tika atrasts un izņemts šaujamierocim līdzīgs priekšmets un munīcija. Nekavējoties tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 233.panta 2.daļas (Par šaujamieroča iegādāšanos, glabāšanu, nēsāšanu, pārvadāšanu, pārsūtīšanu vai realizēšanu bez attiecīgas atļaujas).
 
Rēzeknes novadā auto nobrauca no ceļa: vēlāk atkārtoti brauc reibumā un mēģina piekukuļot policiju  (papldināts)

Rēzeknes novadā auto nobrauca no ceļa: vēlāk atkārtoti brauc reibumā un mēģina piekukuļot policiju (papldināts)

13.03.2015
Trešdien 11. Martā plkst. 15:50 Rēzeknes novada Silmalas pagastā notika ceļu satiksmes negadījums, ziņo Valsts policijas preses dienests.
 
VUGD 8.martā dzēsa kūlas usgunsgrēku

VUGD 8.martā dzēsa kūlas usgunsgrēku

11.03.2015
Aizvadītajā nedēļā VUGD darbinieki saņēma 6 izsaukumus gan Rēzeknē, gan Rēzeknes novadā,saņemot izsaukumu uz kūlas degšanu, informē Andrejs Macanovs VUGD Latgales reģiona brigādes Rēzeknes daļas inspektors. 
 
Policija brīdina: Latgalē aktivizējušies telefonkrāpnieki

Policija brīdina: Latgalē aktivizējušies telefonkrāpnieki

09.03.2015
Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde brīdina, ka Latgalē aktivizējušies telefonkrāpnieki. Reģistrēti četri krāpšanu mēģinājumi Rēzeknē, Dagdā un Krāslavā. Visos gadījumos ļaundari zvanīja gados veciem cilvēkiem, bet šie mēģinājumi viņiem bija neveiksmīgi. 
 
Rēzeknē atrod Daugavpilī nozagtu auto

Rēzeknē atrod Daugavpilī nozagtu auto

03.03.2015
Šīs notikums ir spilgts piemērs tam, cik svarīgi ir turēt dzīvokļa durvis ciet gan dienā, gan naktī. Garnadži pa neaizvērtām durvīm no dzīvokļa nozog automašīnas atslēgas pēc kā ar šo auto dodas uz Rēzekni, kur tiek notverti. 
 
Rēzeknē atrod zagtus luksusa klases auto

Rēzeknē atrod zagtus luksusa klases auto

03.03.2015
Februārī robežsargi Daugavpilī un Rēzeknē atraduši desmit zagtas luksusa klases automašīnas, informē Valsts robežsardzes preses pārstāve Kristīne Pētersone.
 
 
 
Piedzēries vadītājs Rēzeknē bēg no policijas

Piedzēries vadītājs Rēzeknē bēg no policijas

27.02.2015
24.februāra naktī Rēzeknē notika nepakļaušanās policijas darbiniekiem, kuri veica patrulēšanu pilsētā. 
 
Maltā mēģina piekukuļot policistu

Maltā mēģina piekukuļot policistu

18.02.2015
Rēzeknes novada Maltas pagastā, Maltā, 16.februāra vēlā vakarā veicot patrulēšanu, policijas darbinieki apturēja automašīnu VW Caravelle, kas braucot pa apdzīvotu vietu, pārsniedza atļauto braukšanas ātrumu. Apturētas automašīnas vadītājs, 1982.gadā dzimis Baltkrievijas pilsonis, lai izvairītos no administratīvā soda par ātruma pārsniegšanu, iedeva policistiem kukuli – naudas summu.
 
Rēzeknē nodzēsts ugunsgrēks divstāvu ķieģeļu mājā ar piebūvi

Rēzeknē nodzēsts ugunsgrēks divstāvu ķieģeļu mājā ar piebūvi

15.02.2015
Svētdien, 15.februārī, plkst.7.50 pabeigta ugunsgrēka dzēšana Rēzeknē, kur bija aizdegusies divstāvu ķieģeļu māja ar piebūvi, aģentūru LETA informēja Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
 
Ludzā jaunieši izdemolē vietējo veikalu

Ludzā jaunieši izdemolē vietējo veikalu

14.02.2015
11.februāra vakarā Ludzas policijā tika saņemts izsaukums uz kādu pilsētas lielveikalu. Zvanītājs informēja, ka veikalā ieradās divi nezināmi jaunieši, kuri huligāniski uzvedas, klāji ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas, bojājot veikala preci un turpat uz vietas ēdot pārtiku. Savukārt uz veikala apsarga aizrādījumiem pārtraukt likumpārkāpumus jaunieši nereaģēja.
 
Rēzeknē aizturēti divi malumednieki, kas medījuši stirnas

Rēzeknē aizturēti divi malumednieki, kas medījuši stirnas

13.02.2015
Rēzeknē aizturēti divi malumednieki, kuri bija nelikumīgi nomedījušas divas meža stirnas, informēja Valsts policijas (VP) Latgales reģiona pārvaldē.
 
 
 
Daugavpils novadā atrasts vesels arsenāls dažādu ieroču

Daugavpils novadā atrasts vesels arsenāls dažādu ieroču

12.02.2015
Aizvadītajā nedēļā, veicot kratīšanas dažādos mājokļos Daugavpils novadā un pilsētā, policijas darbinieki atrada un izņēma šaujamieročus, munīciju un dažādus spridzekļiem līdzīgus priekšmetus.
 
Ludzā un Rēzeknē izņemtas vairāk par 178 000 cigaretēm un alkohols

Ludzā un Rēzeknē izņemtas vairāk par 178 000 cigaretēm un alkohols

05.02.2015
Cīņā ar akcīzes preču nelikumīgu apriti Latgalē regulāri tiek veikti dažādi operatīvie un profilaktiskie pasākumi. Nedēļas laikā vien Rēzeknes un Ludzas iecirkņa darbinieki izņēma vairāk par 178 000 nelikumīgām cigaretēm, kā arī vairāk par 200 litriem pašizgatavota alkohola.
 
Rēzeknē piedzēries šoferis bēg no policijas

Rēzeknē piedzēries šoferis bēg no policijas

28.01.2015
 Naktī uz trešdienu, 28.janvāri, Rēzeknē apturēts kāds "Volkswagen" vadītājs, kurš reibumā mēģināja bēgt no policijas.
 
Ugunsgrēkā Čornajas pagastā iet bojā vīrietis

Ugunsgrēkā Čornajas pagastā iet bojā vīrietis

26.01.2015
Pagājušajā diennaktī ugunsgrēks bija izcēlies Čornajas pagastā, liesmās gāja bojā vīrietis, informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).
 
 
Tiesa recedīvistam Tokaho samazina sodu

Tiesa recedīvistam Tokaho samazina sodu (1)

24.01.2015
Latgales apgabaltiesa nolēmusi samazināt sodu vairākkārt tiesātajam Ralfam Tokaho, vēsta aģentūra LETA 
 
FOTO: Rēzeknes policija meklē četrus no «Bērnu oāzes» aizbēgušus pusaudžus

FOTO: Rēzeknes policija meklē četrus no «Bērnu oāzes» aizbēgušus pusaudžus

24.01.2015
Rēzeknes policija meklē četrus bezvēsts pazudušus pusaudžus.Četri aptuveni 15 un 16 gadus veci pusaudži pirms vairākām dienām pametuši SIA «Bērnu oāze» Mākoņkalna struktūrvienību un nav atgriezušies, informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde.
 
Kārsavā uzieta jaudīga kandžas ražotne:  atrasts nelikumīgs ierocis (foto)

Kārsavā uzieta jaudīga kandžas ražotne: atrasts nelikumīgs ierocis (foto)

22.01.2015
Šonedēļ Latgalē apturēta kārtējā nelikumīga alkohola ražošanas rūpnīca, kas bija ierīkota kādā privātajā sektorā Kārsavas novadā. Rūpnīcā saražota produkcija tika izplatīta vairākās Latgales pilsētās. Tāpat kratīšanas rezultātā atrasts un izņemts nelikumīgs šaujamierocis ar munīciju, informē Anastasija Laizāne VP Latgales reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore.
 
 
Viens no aizdomās par jaunietes slepkavību turamajiem pārsūdz apcietinājumu

Viens no aizdomās par jaunietes slepkavību turamajiem pārsūdz apcietinājumu (1)

22.01.2015
Viens no aizdomās turamajiem par jaunietes slepkavību Rēzeknē pusaudžiem pārsūdzējis viņam piemēroto drošības līdzekli - apcietinājumu, aģentūra LETA noskaidroja Latgales apgabaltiesā.
 
Rēzeknē avārijā cietuši četri cilvēki

Rēzeknē avārijā cietuši četri cilvēki (1)

22.01.2015
Trešdien, 21.janvārī, Rēzeknē divu automašīnu sadursmē cietuši četri cilvēki, tostarp 2007.gadā dzimis zēns, informē Valsts policija.
 

 
Rēzeknes policija aiztur iespējamos nepilngadīgos laupītājus

Rēzeknes policija aiztur iespējamos nepilngadīgos laupītājus

21.01.2015
Rēzeknes policijas darbinieki aizdomās par vairāku laupīšanu izdarīšanu aizturējuši personu grupu četru jauniešu sastāvā. Visi pusaudži ir nepilngadīgi.
 
Rēzeknes policija meklē nepilngadīgo Madaru Timošilovu

Rēzeknes policija meklē nepilngadīgo Madaru Timošilovu

16.01.2015
Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis meklē nepilngadīgo Madaru Timošilovu, informē reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Prevencijas nodaļas inspektore Anastasija Laizāne.
 
Rēzeknes policija meklē Arni Skudriņu

Rēzeknes policija meklē Arni Skudriņu (2)

16.01.2015
Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Rēzeknes iecirknis meklē bezvēsts pazudušo 1978.gadā dzimušo Arni Skudriņu. 
 
Viktorijas nežēlīgā slepkavība: māte morgā nespēj atpazīt meitu

Viktorijas nežēlīgā slepkavība: māte morgā nespēj atpazīt meitu (3)

13.01.2015
«Viņa sista nevis vienreiz, bet daudzas reizes. Rokai salauzti pirkstiņi. Galva sašūta. Viņa bija tik izkropļota. Tie nav cilvēki. Viņu vispār nevar pazīt.Viņa ir tik ļoti piekauta!» stāsta māte.
 
Par slepkavību aizturētajam policista dēlam neadekvāta uzvedība

Par slepkavību aizturētajam policista dēlam neadekvāta uzvedība (6)

13.01.2015
Pagājušās nedēļas nogalē notikusī jaunietes slepkavība Rēzeknē ir īpaši šokējoša, jo, kā izrādās, viens no iespējamiem varmākām ir nepilngadīgais, kura tēvs strādāja policijā. Viņa darbabiedri ne reizi vien notušējuši un noklusējuši kolēģa atvases konfliktus ar likumu. Arī pērn skolotāja  piekaušana beidzās vien ar nosacītu sodu, vēsta "Neatkarīgā".
 
«« « 5 6 7 8  » »»

Profesiju aprakstu katalogs
Amatu aprakstu paraugi


Powered by "Esteriol Design Studio"